AIAPIDU

RÕÕMUS ALGUS.

Reedel, 6.09, oli Männi lasteaias rõõmus aiapidu. Tähistasime 50. Juubelit ja osalise renoveerimistööde lõppu. Uue ja kaasaegse sisu sai just see majaosa, milles 50.aastat tagasi tööd alustati ning õueala. Lasteaias said kokku endised ja praegused lapsed ja töötajad, meeldivat  tegevust jätkus kõigile osavõtjatele, muusikaga lõid meeleolu vilistlased. 
Aasta otsa kestnud ehitustööd ja lasteaia töö organiseerimine ehitustööde ajal on olnud minu jaoks kui suure puzzle-pildi kokkupanek ning see on nõudnud kogu personalilt ja lastevanematelt kannatlikkust, paindlikkust, uute võimaluste otsimist ja koostööd.  Ja me saime sellega hakkama! Koostöö- just see sõna iseloomustab kõige paremini seda, kuidas me oleme jõudnud nii ilusate tulemusteni. Kõik lasteaia töötajad on lisaks laste kasvatamisele teinud vabatahtlikult ükskõik millist tööd õuealal või siseruumides. Lapsevanemad on aidanud koristada õuealal vanu kuure,  meiega koos kolinud ja sellele lisaks aitasid organiseerida pidupäevaks  toredaid mängukeskusi lastele, ka kohvikud olid rikkalikult täidetud kõige maitsva just tänu lastevanematele. KIK  ja Kohila  Vallavalitsus on investeerinud rohkem kui miljon eurot ning meil on olnud imehea koostöö. No ja siis veel ehitajad, kes on kannatlikult leppinud paljude kitsenduste ja muudatustega ehitusperioodi jooksul. On olnud keeruline aeg aga reedel meil oli tõesti põhjust seda kõike tähistada koos teie kõigiga!
AITÄH! Aitäh teile kõigile! Koos me suudame ära teha nii palju! 
"Suurte mändide vahel on maja, mida me teistega segi ei aja, siin on meil huvitav, lahe ja õdus- lasteaed Männi, see ongi kui kodu"

peomeeleolu ja pilte näete: https://www.facebook.com/mannilasteaed/

ja  https://www.youtube.com/watch?v=oKF3y7PJExQ