17.01.20

 

 

KOHILA VALLA KULDAVÄÄRT KOOLMEISTER  2019 - MIRJAM KILK

Mirjam on Õpetaja suure algustähega. Ta on südamlik, rahulik, armastav, põhjalik, tähelepanelik, paindlik, soe, empaatiline ja koostöövalmis kolleeg. Ta on sihikindel ja nõudlik, mille tulemusel on rühmas kord ning rahulik meeleoluTa on tähelepanelik iga oma rühma lapse suhtes, jäädes rahulikuks ka kõige keerulisemas olukorras. Ta suhtub kõigisse lastesse võrdselt ning on õpetanud neile austust endast nõrgemate ja erinevate laste suhtes. Lapsed on temasse kiindunud, nad tunnevad ennast turvaliselt ja neil on hea olla. Imetlusväärne on Mirjami panus erivajadustega laste arengusse ning selle valdkonna arendamisse Kohila Männi lasteaias.  Mirjamil tegevus rühmas on läbimõeldud ja eesmärgipärane, ta ei karda väljakutseid.  Ta on suurepärane diplomaat ja meeskonnajuht.

Mirjam teeb oma tööd suure kirega ja ta suudab leida aega igale lapsele individuaalseks lähenemiseks. Mirjam on väga hooliv ja empaatiline, mitte ainult oma meeskonnaliikmete ja rühma laste, vaid ka lapsevanemate ja teiste kolleegide suhtes. Mirjam on hea mentor ja suurepärane kaaslane ja armastatud kolleeg, lisaks sellele on tal üksteist toetav ja hästi koostoimiv meeskond ja ta on suurepärane meeskonna juht.

 

KOHILA VALLA AUKIRI  2019 - MAIE ILVES

Maie on väsimatu, entusiastlik, abivalmis ja aktiivne kolleeg, alati rõõmus ja humoorikas inimene, kes teeb kõike. Ta võtab entusiastlikult kõikidest lasteaia tegevustest osa: näitleb, koristab, meisterdab, toimetab lastega; kui vaja, siis, õmbleb, keedab, koob ja küpsetab. Ta on nagu „savi müüri ladumisel"! Ta on alati kursis, mis toimub ning teeb kõike, mida vaja, ja seda kõike rõõmsalt ja entusiastlikult! Kõik lapsed tunnevad teda, sest ta ON igal pool ja kõikide sõber. Ta on LASTEAIA nähtamatu haldjas, toimetades vaikselt, kuid jättes maha jäljed, mida me kõik näeme ja tunneme. 

 

KOHILA VALLA AUKIRI 2019 - MAIMU MEHIKAS

Pikaajaline suurepärane toidumeister ja kolleeg Männi lasteaias

Maimu on väsimatu, ta teeb maitsvaid koduseid roogasid, mis sulavad suus, ning tema valmistatud koogid/pirukad viivad keele alla. 

 

KOHILA VALLA AUKIRI  2018 - RAGNE PESUR

uuendusmeelne, alushariduse valdkonnas selge visiooniga töökas partner

 

KOHILA VALLA KULDAVÄÄRT KOOLMEISTER 2017  - RAILI BACHMANN

 

 
Toimetaja: RAGNE PESUR