3.03.21

 

 

KOHILA VALLA AUKIRI  2020  - REET HEINSALU

Õpetaja on inimene kes hoolsa aednikuna paneb iga päev tükikese oma mõistusest ja südamest noortele kaasa.T.H. Ilves.
 
Tema kohta kehtib väga hästi vanasõna "Kus viga näed laita seal tule ja aita"  Reet  on Männi Lasteaias  töötanud juba 27 aastat. Alati abivalmis, toetav. Tema teadmiste ja oskuste pagas on suur  ja neid  on ta nõus rõõmuga  jagama kõigile. 
 
Lapsele on palju kasulikum kuulda lugusid inimestelt, mitte arvutist .Suurem osa õppimiskogemusest ei peitu mitte loo sõnades vaid selle mida annab loole juurde lugeja. Frank Smith
Tema jutustused luuletused ,laulud meeldivad lastele väga ja sageli nõutakse lisalugu. Suur
lugemishuvi ja lai silmaring loodusest on kindlasti andnud uusi teadmisi nii töökaaslaste kui ka lastele.
Lastega oskab ta olla leebe, samas konkreetne ja kindlakäeline. Tagades nii rühmas korra ja mõnusa töökeskkonna .Tema õpetus on hästi läbimõeldud, süsteemne ja lapsest lähtuv.
Teatrihuvilisena on ta alati osalenud maja korraldatud näidendites . Pole olemas rolli millega ta poleks hiilgavalt hakkama saanud.
Käsitöö oskuste hulka kuulub vaibakudumine, õmblemine ja veel palju, palju muud huvitavat. Ta julgustab ka teisi uusi asju proovima. Juhendades lapsi, valmistasid ka lapsed kangastelgedel nuku majja vaiba.
 
Vaid südamega näeme asju õigesti,kõige tähtsam on silmaga nähtamatu.  Antoine de Saint Exupery.

 

KOHILA VALLA KULDAVÄÄRT KOOLMEISTER  2019 - MIRJAM KILK

Mirjam on Õpetaja suure algustähega. Ta on südamlik, rahulik, armastav, põhjalik, tähelepanelik, paindlik, soe, empaatiline ja koostöövalmis kolleeg. Ta on sihikindel ja nõudlik, mille tulemusel on rühmas kord ning rahulik meeleoluTa on tähelepanelik iga oma rühma lapse suhtes, jäädes rahulikuks ka kõige keerulisemas olukorras. Ta suhtub kõigisse lastesse võrdselt ning on õpetanud neile austust endast nõrgemate ja erinevate laste suhtes. Lapsed on temasse kiindunud, nad tunnevad ennast turvaliselt ja neil on hea olla. Imetlusväärne on Mirjami panus erivajadustega laste arengusse ning selle valdkonna arendamisse Kohila Männi lasteaias.  Mirjamil tegevus rühmas on läbimõeldud ja eesmärgipärane, ta ei karda väljakutseid.  Ta on suurepärane diplomaat ja meeskonnajuht.

Mirjam teeb oma tööd suure kirega ja ta suudab leida aega igale lapsele individuaalseks lähenemiseks. Mirjam on väga hooliv ja empaatiline, mitte ainult oma meeskonnaliikmete ja rühma laste, vaid ka lapsevanemate ja teiste kolleegide suhtes. Mirjam on hea mentor ja suurepärane kaaslane ja armastatud kolleeg, lisaks sellele on tal üksteist toetav ja hästi koostoimiv meeskond ja ta on suurepärane meeskonna juht.

 

KOHILA VALLA AUKIRI  2019 - MAIE ILVES

Maie on väsimatu, entusiastlik, abivalmis ja aktiivne kolleeg, alati rõõmus ja humoorikas inimene, kes teeb kõike. Ta võtab entusiastlikult kõikidest lasteaia tegevustest osa: näitleb, koristab, meisterdab, toimetab lastega; kui vaja, siis, õmbleb, keedab, koob ja küpsetab. Ta on nagu „savi müüri ladumisel"! Ta on alati kursis, mis toimub ning teeb kõike, mida vaja, ja seda kõike rõõmsalt ja entusiastlikult! Kõik lapsed tunnevad teda, sest ta ON igal pool ja kõikide sõber. Ta on LASTEAIA nähtamatu haldjas, toimetades vaikselt, kuid jättes maha jäljed, mida me kõik näeme ja tunneme. 

 

KOHILA VALLA AUKIRI 2019 - MAIMU MEHIKAS

Pikaajaline suurepärane toidumeister ja kolleeg Männi lasteaias

Maimu on väsimatu, ta teeb maitsvaid koduseid roogasid, mis sulavad suus, ning tema valmistatud koogid/pirukad viivad keele alla. 

 

KOHILA VALLA AUKIRI  2018 - RAGNE PESUR

uuendusmeelne, alushariduse valdkonnas selge visiooniga töökas partner

 

KOHILA VALLA KULDAVÄÄRT KOOLMEISTER 2017  - RAILI BACHMANN

 

 
Toimetaja: RAGNE PESUR