2017/2018 ÕPPEAASTA TUNNUSTUSED

AASTA  TEGU: JÕULUKONTSERT HAGERI KIRIKUS

TUNNUSTAN KOGU PERSONALI SUUREPÄRASE KOOSTÖÖ EEST!

Uudne ja põnev ettevõtmine, südant soojendav, imeline, armas, ilus, südamlik, ühtsustunne- kogu lasteaiapere oli „ühe katuse all", hästi korraldatud ja ilus üritus, jõulumeeleolu puges hinge

AASTA TEGIJA: MAIE ILVES

TUNNUSTAN EESKUJULIKU JA VÄGA HEA TÖÖ EEST MÄNNI LASTEAIAS!

 

Maie  on väsimatu, entusiastlik, abivalmis ja aktiivne kolleeg,  alati rõõmus ja humoorikas inimene, kes teeb kõike.  Ta võtab entusiastlikult kõikidest lasteaia tegevustest osa: näitleb, koristab, meisterdab, toimetab lastega; kui vaja, siis, õmbleb, keedab,  koob ja küpsetab.  Ta on nagu „savi müüri ladumisel"! Ta on alati kursis, mis toimub ning teeb kõike, mida vaja, ja seda kõike rõõmsalt ja entusiastlikult! Kõik lapsed tunnevad teda, sest ta ON igal pool ja kõikide sõber. Ta on LASTEAIA nähtamatu  haldjas, toimetades vaikselt, kuid  jättes maha jäljed, mida me kõik näeme ja tunneme.

 

AASTA  ÕPETAJA: MIRJAM KILK 

TUNNUSTAN EESTKUJULIKU JA VÄGA PROFESSIONAALSE TÖÖ EEST MÄNNI LASTEAIAS!

Mirjam on hea Õpetaja, just selline nagu üks õpetaja olema peab. Ta on südamlik, rahulik, armastav, põhjalik, tähelepanelik, paindlik, soe, empaatiline ja koostöövalmis  kolleeg. Ta on sihikindel ja nõudlik, mille tulemusel on rühmas kord ning rahulik meeleolu. Lapsed on temasse kiindunud, nad tunnevad ennast turvaliselt ja neil on hea olla. Mirjamil tegevus rühmas on läbimõeldud ja eesmärgipärane.

Ta suhtub kõigisse lastesse võrdselt ning on õpetanud neile austust endast nõrgemate ja erinevate laste suhtes. Ta arvestab iga lapse võime ja eripäraga. Imetlusväärne on Mirjami panus  erivajadustega laste arengusse.

Lapsevanemate suhtes on Mirjam tähelepanelik ja toetav. Nad  saavad Mirjamilt asjalikke ja emalikke nõuandeid oma lapse kasvatamisel.

 

Mirjam on hea mentor ja suurepärane kaaslane ja armastatud kolleeg, lisaks sellele on tal üksteist toetav ja hästi koostoimiv meeskond ja ta on suurepärane meeskonna juht.