26.07.18

2017/2018 õppeaasta TUNNUSTUSED:

AASTA  TEGU: JÕULUKONTSERT HAGERI KIRIKUS

TUNNUSTAN KOGU PERSONALI SUUREPÄRASE KOOSTÖÖ EEST!

Uudne ja põnev ettevõtmine, südant soojendav, imeline, armas, ilus, südamlik, ühtsustunne-kogu lasteaia personal oli "ühise katuse all", hästi korraldatud ja ilus üritus, hinge puges jõulumeeleolu.

 

AASTA TEGIJA: MAIE ILVES

TUNNUSTAN EESKUJULIKU JA VÄGA HEA TÖÖ EEST MÄNNI LASTEAIAS!

Maie on väsimatu, entusiastlik, abivalmis ja aktiivne kolleeg, alati rõõmus ja humoorikas inimene, kes teeb kõike. Ta võtab entusiastlikult kõikidest lasteaia tegevustest osa: näitleb, koristab, meisterdab, toimetab lastega; kui vaja, siis õmbleb, keedab, koob ja küpsetab. Ta on nagu "savi müüri ladumisel"! Ta on alati kursis, mis toimub ning teeb kõike, mida vaja ja seda kõike rõõmsalt ja entusiastlikult! Kõik lapsed tunnevad teda, sest ta ON igal pool ja kõikide süber. Ta on lasteaia nähtamatu haldjas, toimetades vaikselt, kuid jättes maha jäljed, mida me kõik näeme ja tunneme.

 

AASTA  ÕPETAJA: MIRJAM KILK 

TUNNUSTAN EESTKUJULIKU JA VÄGA PROFESSIONAALSE TÖÖ EEST MÄNNI LASTEAIAS!

Mirjam on Hea Õpetaja, just selline nagu üks õpetaja olema peab. Ta on südamlik, rahulik, armastav, põhjalik, tähelepanelik, paindlik, soe, empaatiline ja koostöövalmis kolleeg. Ta on sihikindel ja nõudlik, mille tulemusel on rühmas kord ning rahulik meeleolu. Lapsed on temasse kinndunud, nad tunnevad ennast turvaliselt ja neil on hea olla. Mirjami tegevus rühmas on läbimõeldud ja eesmärgipärane.  Ta suhtub kõigisse lastesse võrdselt ning on õpetanud neile austust  endast nõrgemate ja erinevate laste suhtes. Ta arvestab iga lapse võime ja eripäraga. Imetlusväärne on Mirjami panus erivajadustega laste arengusse. Lapsevanemate suhtes on mirjam tähelepanelik ja toetav. Nad saavad Mirjamilt asjalikke ja emalikke nõuandeid oma lapse kasvatamisel. Mirjam on hea mentor, suurepärane kaasane ning armastatud kolleeg, lisaks sellele on tal üksteist toetav ja hästi koostoimiv meeskond, ta on suurepärane meeskonna juht.

 

Kohila Valla Aukiri  2018   

RAGNE  PESUR

innovaatiline, alushariduse valdkonnas selge visiooniga töökas partner

 

Kuldaväärt Koolmeister  2017  

RAILI  BACHMANN

 

 

Toimetaja: RAGNE PESUR